Wielokrotnie obiło Ci się o uszy, ale dotąd nie do końca wiesz o co w tym chodzi. Badoo…co to? Domyślasz się, że jest to coś, związanego z Internetem? To dobry kierunek. Badoo – co to za portal? Jest to strona, na której zarejestrujesz się aby znaleźć swoją drugą połówkę. Portal randkowy Bado Założony został już w 2006 roku przez Andrieja Andriejewa i wraz z powstałym sześć lat później Tinderem stanowi duet najpopularniejszych w naszym kraju portali randkowych. Zastanawiasz się, jak to działa? Dowiedz się poniżej. 

Co to jest Badoo i jak działa?

Badoo co to jest? Jeżeli wciąż zadajesz sobie to pytanie wejdź na stronę i spróbuj się zarejestrować. Ten portal, w przeciwieństwie do Tindera skupia użytkowników, zainteresowanych nawiązaniem trwałej relacji. Podczas rejestracji otrzymasz możliwość skoordynowania konta ze swoim profilem w mediach społecznościowych lub założenia profilu od zera. Jeżeli zależy Ci na dyskrecji warto wybrać drugą opcję, wszyscy znajomi nie muszą wiedzieć o Twoich randkowych pomysłach. Wystarczy, że podasz swoją płeć, udostępnisz lokalizację oraz zamieścisz wysokiej jakości zdjęcia, aby system wprowadził Cię do gdy „chybił trafił”, by dopasować do Ciebie profile potencjalnych partnerów/partnerek. Aby rozpocząć z kimś konwersację, wystarczy że oboje polubicie swoje profile. Plusem Badoo jest możliwość nieudostępniania szczegółowych informacji o sobie. Możesz wykupić dostęp premium, dzięki któremu zyskasz wiedzę, kto polubił Twój profil, a także będziesz mógł/mogła niezauważenie odwiedzać profile użytkowników.

Portal Badoo-jak zwiększyć swoje szanse na nawiązanie relacji?

W Badoo porozmawiasz z użytkownikami, którzy polubią Twój profil. Aby zwiększyć zasięg swojego profilu, a tym samym ilość szans na rozmowę z innymi użytkownikami musisz zamieszczać ciekawe zdjęcia dobrej jakości. W ten sposób zwiększasz szansę na polubienia swojego profilu. Badoo co ile nowe polubienia? W praktyce działa to w ten sposób, że każdorazowo po opublikowaniu nowego zdjęcia pojawiają się polubienia. Im częściej będziesz zamieszczał/a zdjęcia w Badoo, tym częściej będą pojawiały się polubienia, zwiększające zasięg Twojego profilu i możliwość nawiązania relacji. Idea Badoo jest bardzo ciekawa i bazuje na dopasowaniach osób na podstawie zróżnicowanych cech. Ten portal to miejsce bardzo popularne, w którym konto posiada wielu użytkowników. Warto zarejestrować się w nim jako w miejscu, w którym nie stracisz czasu. Tutaj znajdują się profile osób, które na prawdę mogą Cię zainteresować.

CZYTAJ RÓWNIEŻ...  Jak przeprosić dziewczynę?